Zákaznická podpora:+420 732 769 291info@monilu.cz

Rostoucí nosítko MoniLu UNI

Hledáte nosítko, ve kterém budete moci nosit své malé miminko již nyní a zároveň byste rádi, aby vydrželo co nejdéle? Máte malé miminko a zároveň starší batole, které již samostatně chodí, občas ho bolí nožičky a potřebuje poponést? Pak je rostoucí nosítko MoniLu UNI to pravé pro vás a vaše nejmenší.

Díky variabilitě je nosítko MoniLu UNI bezesporu nejoblíbenějším nosítkem z naší nabídky. Je vhodné pro miminka již od 2 měsíců (55 cm, 5kg), můžete jej tedy využívat pro miminka téměř od narození. Díky unikátnímu systému růstu je však plně ergonomické a pohodlné pro děti až do 3 let (95 cm). Nosítko je vyrobeno ze šátku na nošení dětí, což zajišťuje maximální pohodlnost pro dítko a kvalitně zvolená výplň ramen a bederního pásu zajistí maximální pohodlnost pro vás.

Nosítko vyhovuje sledovaným normativním a legislativním bezpečnostním požadavkům dle normy EN 13209-2:2015.

 

Nastavení šířky sedu nosítka

Ergonomické nosítko se vyznačuje šířkou sedu od kolínka ke kolínku miminka. Pro nastavení optimální velikosti rostoucího nosítka využíváme nastavovací systém pomocí suchých zipů. Pro nastavení je třeba uvolnit stahovací systém a poté ho nastavit na potřebnou velikost. Zbytek suchého zipu je chráněn krytkou. Pro snadnější určení, na jakou velikost nosítko nastavit, jsou na suchých zipech nápovědy, které ukazují vhodnou míru nastavení pro vaše dítě. Nastavení šíře sedu je od 24 cm do 43 cm (v závislosti na typu šátku se tyto hodnoty mohou mírně lišit).

Nastavení velikosti zádové opěrky

Optimální výška zádové opěrky se nastavuje popruhem umístěným pod ramenním popruhem. Samotné stahování výšky a šířky zádové opěrky probíhá uvnitř nosítka. To nám umožňuje zachovat krásný a jednoduchý design nosítka MoniLu UNI. Výšku zádové opěrky je možné nastavit od 36 cm do 45 cm (v závislosti na typu šátku se tyto hodnoty mohou mírně lišit).

Další detaily rostoucího nosítka

Všechna rostoucí nosítka UNI jsou vybavena kapuckou, která zabezpečí hlavičku dítěte ve chvíli, kdy v nosítku usnou. Nastavení uchycení kapucky je posuvné a je tak možné kapucku utáhnout tak , jak potřebujete.
obr11a

Pro malá miminka, která ještě nedrží hlavičku, můžete kapucku srolovat a uchytit ji. Kapucka se tím stane oporou hlavičky miminka.

obr12

Bezpečnost je na prvním místě. Všechna nosítka jsou vybavena trojitým systémem zabezpečení na bederním pásu – zacvaknutí spony, bezpečnostní gumička, zámek na sponě. Vždy používejte všechna zabezpečení.

obr13

Všechna rostoucí nosítka umožňují křízení ramenních popruhů.

obr14

Ramenní popruhy jsou stahovací po celé délce. Délku můžete upravit na přední straně nosítka.

obr15

Ramena jsou spojena hrudním popruhem, ten můžete nastavit do různé výšky tak, jak vám vyhovuje.

obr16

Podrobný návod s návodem pro správné usazení dítěte do nosítka naleznete ke stažení v sekci návody.

 

English Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.