Rostoucí nosítko MoniLu UNI

Novinkou v nabídce MoniLu je rostoucí nosítko UNI, které je vhodné pro miminka již od 2 měsíců (55 cm) do 2,5 – 3 let (95 cm). Toto nosítko můžete využívat pro dětičky již téměř od narození do konce nosícího období. Nosítko se nastavuje velice snadno. Na první pohled nosítko nerozeznáte od klasických jednovelikostních nosítek MoniLu. Nosítka šijeme ze šátků na nošení dětí, což zajišťuje maximální pohodlnost. Preferujete jedno nosítko na celou dobu nošení? Máte dvě nošené děti? Pak je rostoucí nosítko MoniLu UNI to pravé pro vás a vaše nejmenší.

Nastavení šířky sedu nosítka

Ergonomické nosítko se vyznačuje šířkou sedu od kolínka ke kolínku miminka. Pro nastavení optimální velikosti rostoucího nosítka využíváme nastavovací systém pomocí suchých zipů. Pro nastavení je třeba uvolnit stahovací systém a poté ho nastavit na potřebnou velikost. Zbytek suchého zipu je chráněn krytkou. Pro snadnější určení, na jakou velikost nosítko nastavit, jsou na suchých zipech nápovědy, které ukazují vhodnou míru nastavení pro vaše dítě. Nastavení šíře sedu je od 24 cm do 43 cm (v závislosti na typu šátku se tyto hodnoty mohou mírně lišit).

Nastavení velikosti zádové opěrky

Optimální výška zádové opěrky se nastavuje popruhem umístěným pod ramenním popruhem. Samotné stahování výšky a šířky zádové opěrky probíhá uvnitř nosítka. To nám umožňuje zachovat krásný a jednoduchý design nosítka MoniLu UNI. Výšku zádové opěrky je možné nastavit od 36 cm do 45 cm (v závislosti na typu šátku se tyto hodnoty mohou mírně lišit).

Další detaily rostoucího nosítka

Všechna rostoucí nosítka UNI jsou vybavena kapuckou, která zabezpečí hlavičku dítěte ve chvíli, kdy v nosítku usnou. Nastavení uchycení kapucky je posuvné a je tak možné kapucku utáhnout tak , jak potřebujete.

Pro malá miminka, která ještě nedrží hlavičku, můžete kapucku srolovat a uchytit ji. Kapucka se tím stane oporou hlavičky miminka.

Bezpečnost je na prvním místě. Všechna nosítka jsou vybavena trojitým systémem zabezpečení na bederním pásu – zacvaknutí spony, bezpečnostní gumička, zámek na sponě. Vždy používejte všechna zabezpečení.

Všechna rostoucí nosítka umožňují křízení ramenních popruhů.

Ramenní popruhy jsou stahovací po celé délce. Délku můžete upravit na přední straně nosítka.

Ramena jsou spojena hrudním popruhem, ten můžete nastavit do různé výšky tak, jak vám vyhovuje.