Zákaznická podpora:+420 732 769 291info@monilu.cz

Nošení

Přední nošení, nošení na zádech a další.

UNI - přední nošení. Jak správně usadit dítě do nosítka MoniLu UNI, kam umístit bederní pás, jak podsazovat, správné dotahování, použití kapucky a jak využít kapucku.

 

UNI START - přední nošení. Jak správně usadit dítě do nosítka MoniLu UNI Start, vhodného od narození. Kam umístit bederní pás, jak podsazovat, správné dotahování popruhů, stahování za krčkem.

 

MoniLu TAI (UNI i UNI Start) - přední nošení. Když se skloubí elegance šátku s praktičností nosítka, vznikne MoniLu Tai, kombinace bederního pásu a vázacích ramenních popruhů. Jak jej uvázat naleznete zde ve videu.

 

Nošení na zádech. Jeden ze způsobů, jak umístit nosítko s dítětem na záda - přesun z bříška. Dítě by mělo být pro nošení na zádech již dostatečně zpevněné (lézt, sedět).

 

Jak kojit v nosítku. Před kojením povolte ramenní popruhy před sponou u zádové opěrky, nakojte miminko a po kojení tahem za popruh směrem dopředu zase utáhněte popruhy na max. Díky tomu, že jste měli spony u zádové opěrky a teď je utáhnete opět na max, máte jistotu, že máte nosítko nastavené stejně, jako před kojením. 

 

 Dítě je příliš podsazené. Bederní pás je příliš vysoko, dítko je moc podsazené, váhu dítěte nesou ramena.

English Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.