Zákaznická podpora:+420 732 769 291info@monilu.cz

Půjčovna nosítek

Nabízíme vám službu půjčovny nosítek, díky níž si můžete nosítko zapůjčit domů a vyzkoušet. Pokud potřebujete nosítko vyzkoušet na delší dobu, rádi byste, aby si nosítko vyzkoušel i manžel, nejste si jisti, zda je nošení to pravé pro vás nebo třeba jen jedete na dovolenou a nechcete si nosítko kupovat, je pro vás tato služba ideální.

Jak si nosítko půjčit:

Monilu_pujcovna

V případě zájmu o zapůjčení nosítka, napište na e-mail pujcovna@monilu.cz. Následně se s vámi dohodneme na termínu a způsobu zaslání.

Před odesláním nosítka je třeba uhradit vratnou zálohu v plné výši nosítka, která činí 3000 Kč. Tuto částku odešlete  na náš účet před odesláním nosítka k vám. Následně vám nosítko zašleme kurýrem. 

Cena půjčovného je 250Kč za 10 dní bez dopravného. Doba půjčení je počítána od převzetí kurýrem = 1. den, poslední 10. den je třeba nosítko odeslat tak, aby druhý den bylo zpět u nás, zásilku je třeba pojistit minimálně na 6000Kč. Pokud nosítko nebude doručeno do týdne po konci zápůjční lhůty, nebude nosítko přijato zpět, záloha propadne a nosítko bude majetkem toho, kdo si ho půjčil. Nosítko se půjčuje na 10 dní, delší půjčení pouze na vyžádání, půjčovné za každých 10 dní činí 250Kč.

Nosítko neperte, toto si zajistíme sami, všechna nosítka pereme vhodným způsobem v pracích gelech k tomu určených. Pokud bude nosítko nadměrně znečištěno, dejte nám to vědět.

Po vrácení nosítka na naši adresu, bude nosítko zkontrolováno a do 7 dnů odešleme zpět zálohu sníženou o půjčovné a dopravu k vám. V případě, že bude nosítko poškozeno, bude účtován náklad na opravu. Pokud bude poškození či znečištění natolik významné či neopravitelné, bude vám zasláno zpět na vaše náklady, záloha propadá ve prospěch MoniLu a nosítko se stane vaším majetkem.

Půjčovné zdarma

Pokud se rozhodnete po vyzkoušení si u nás nosítko objednat, půjčovné (do výše 250Kč) vám bude odečteno z ceny objednaného nosítka (dopravné odečteno nebude). Objednávka musí být učiněna do 14 dnů od vrácení půjčeného nosítka (počítá se den přijetí k nám). Pokud bude nosítko půjčeno na delší dobu, vrací se půjčovné za prvních 10 dní.

English Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.