Zákaznická podpora:+420 732 769 291info@monilu.cz

Vychytávky

Křížení popruhů, jak na zádovou sponu a další vychytávky. ;-)

UNI - křížení popruhů. Křížit ramenní popruhy lze na všech nosítkách MoniLu UNI a UNI Start. V tomto videu naleznete názornou ukázku, jak na to, s MoniLu UNI, nosítku vhodném pro nošení dětí od 2 měsíců do 2,5-3let. Křížení ramenních popruhů oceníte například při nošení větších a těžších dětí. ;-)

 

Problémy s bederním pásem. Bederní pás se ohýbá, je příliš nízko, dítko sedí na bederním pásu.

Jak na zádovou sponu. Máte problém s rozepnutím zádové spony? Nedosáhnete na ni shora ani spodem? Zde je jednoduchý návod, jak na ni. ;-)

 

Nastavení ramenních popruhů. K čemu slouží horní regulace ramenních popruhů a jak přesunout spony z podpaží dopředu k zádové opěrce, aby byly pěkně po ruce?

 

Slintáčky k nosítku. Konstrukce slintáčků je důmyslně řešena rozšířením tak, aby kryly i horní lem nosítka až ke kapucce. Právě toto místo je nejvíce namáháno slinami vašich dětiček. Sliny dokáží být velmi agresivní a v případě nepoužívání slintáčků vznikají na nosítku nevypratelné zažloutlé skvrny. Díky používání navíc ušetříte na praní, protože můžete vyprat právě jen slintáčky a nemusíte ihned prát celé nosítko.

English Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.