Zákaznická podpora:+420 732 769 291info@monilu.cz

Naši zákazníci

Jak se opravdu nosí v nosítku MoniLu? Co o něm říkají naši zákazníci, co na něm nejvíce oceňují a při jakých příležitostech jej využívají nejvíce? Nechte se inspirovat. 

Další hodnocení a krásné fotky našich malých i velkých zákazníků naleznete na našich facebookových stránkách či instagramu.

 

 Barbora M. Barbora M.2

Barbora M.: MoniLu miluji od prvního vyzkoušení

 

 Verunka H.

Verunka H.: Do lesa jedině v Monilu nosítku. Prvního syna jsem nenosila... O to víc mě to lákalo teď, u druhého. Přání na dárek k narozeninám byl jasný. Pak už jen čekat, až se malý narodí, trošku povyroste (což s porodní váhou 4380g a 51 cm netrvalo moc dlouho) a už se procházkovalo. Teď je to nejlepší společník do přírody a nejlepší uspávač.

 

Petulinka V. Petulinka V.2

Petulinka V.: MoniLu vyhrálo můj malý osobní konkurz mezi nosítky. Na Vánoce to bude rok, co s námi cestuje po republice na kopce, skály i do nížin. A snad díky našemu nosítku, které jsem půjčila kamarádkám, se další dvě miminka budou nosit ve značce MoniLu, protože obě kamarádky se do něj také zakoukaly. Na procházky s pejskem a babičkou je nosítko také ideální.

 

Michaela S.

Michaela S.: Sice už se nenosí tak často, ale když už, tak si to užíváme. Vyzkoušela jsem spousty nosítek, ale MoniLu je parádní, asi potřebuji dalšího nošenečka.

 

Katerina M. Katerina M. 2 Katerina M.3

Kateřina M.: Po narození jsem zvolila šátek, ale pak jsem vyzkoušela Monilu Uni Start a bylo jasno. Ze vzoru jsem byla unesená. A ač byla rodina ze začátku lehce skeptická, tak nakonec nosili se stejnou radostí, jako já a na procházky brali raději nosítko, než kočár. Na fotkách nosí tatínek a strejda.

 

Tereza K.

Tereza K.: MoniLu nás zachránilo již v tolika situacích, že ani nevím, jak bych mu to měla oplatit. A ano, původně jen maminky nosítko, ale tatínek si nošení a Monilu tak zamiloval, že k Vánocům chce své.

 

Veronika D.

Veronika D.: K nám už patří 3 roky MoniLu Maxi.

 

Nikola µ.

Nikola Š.: Vlastně si život bez nosítka neumím představit. Jsme každý den venku se psem a kočár jen smutně kouká. Monilu je srdcová záležitost, a ještě je navíc krásné.

 

Petra F.

Petra F.: U nás se výhradně nosí. Ze začátku šátek, ale pro bezplenkovku, kterou jedeme od narození, je nosítko mnohem praktičtější a prostě mě nebavilo se s tím motat.

 

Popelka G.

Popelka G.: Nádherné, jednoduché, pohodlné. Co víc si přát? 

 

Michaela Fab.

Michaela Fab.: Upřímně už si život bez nosítka neumím představit, konečně se dostaneme i tam, kde je kočár nepoužitelný. 

 

Stepanka S.

Štěpánka Š.: MoniLu je naše srdeční záležitost. Nejen, ze nás zachránilo, když bylo nejhůř, např. doma zuby, separačka atd, ale taky je naším parťákem na různé výlety, kde by jsme s kočárkem neměli šanci.

 

Veronika H.

Veronika H.:S nosítkem nás nic nezastaví a díky MoniLu UNI můžeme alespoň v téhle době utéct do přírody.

 

Zuzanicka K.

Zuzanička K.: U nás naše MoniLu Uni nosí už druhého skřítka. Život s ním je prostě mnohem jednodušší.

 

Kristyna K.

Kristýna K.: Tohle nosítko jsem pořizovala na doporučení kamarádky, nechala jsem si ho poslat na týdenní vyzkoušení, kdy mi sedělo a bylo vyřešeno. Líbilo se mi ještě jiné, ale nakonec s tím jsme se neskamarádili...  Víc typů už jsem nezkoušela, za nás je MoniLu super a pořídila bych ho znovu. Moc díky.

 

Martule N.

Marťule N.: Naše Monilu nosí už druhou dceru. Škoda, že jsem to kouzlo nemohla pocítit i před lety na syna.

 

Michaela F.

Michaela F.: Na malou jsem si pořídila MoniLu Uni Start ještě v těhotenství – to byl krok do neznáma. I přesto, že jsem v nosící skupince vyzkoušela mnoho jiných nosítek, pořídili jsme poté opět MoniLu Uni, protože za mě je fakt MoniLu top. Dcera se stále nosí i v roce a půl a určitě ještě dlouho bude.

 

Anet T.

Anet T.: Nejlepší z nejlepších.

 

Anna M.

Anna M.: Nosítko šité pro mě, v kterém nakonec nosil tatínek. Takový spinkání u tatínka je k nezaplacení. Nemít nosítko, tak tatínek by nikdy nenosil. Za to jsem nekonečně vděčná. Tento týden jsem poslala nosítko dál a už se v něm nosí další miminko.

 

Gabriela µ.

Gabriela Š.: Měla jsem už celou řadu nosítek. Ale na každém bylo vždycky něco, co mi nesedělo. Jen MoniLu nemám vůbec co vytknout. Je to naprosto TOP nosítko!

 

Hana B.

Hana B. Já, když zvažovala něco pohodlnějšího než šátek, bylo mi na zkoušku doporučeno nosítko Monilu Uni. V podstatě láska na první pohled. Manžel se obával, že nosítku cca v roce malého, kupujeme zbytečně, že jakmile začne chodit, už se nebude chtít nosit. Sice už to není na každodenní nošení, ale malému je přes 2 roky a pořád se rád ponosí. A díky pohodlnosti Monilu si můžu malého nosit, i když už má 14kg. Děkuji za tohle krásné nosítko z limitované edice.

 

Barbora P.

Barbora P.: MoniLu Uni jsem pořídila, když byly synovi dva měsíce. Teď mu je víc než dva roky (a má 12kg nahoru) a nosítko je nám pořád občasným společníkem při delších výletech. Jedna z nejlepších investic do dětské výbavy! Díky! 

 

Veronika S.

Veronika S.: Naše první cesty v nosítku a malá je v něm krásně spokojená. Když nespí, kouká zvědavě kolem.

 

Lucie H.

Lucie H.: Bez nosítka bychom nepostavili dům, neupravili pozemek a nedodělali zahradu, je nás průvodce od začátku a stále, nejlepší, co muže být!!

 

Veronika A.

Veronika A.: Od doby, co jsem před x lety objevila MoniLu, jsem mu věrná. Máme mezi, maxi i Uni. Uni, momentálně nejvíc využívané, bylo s námi i u moře, zachraňovalo na letišti, doprovází nás po lesích a kopcích...

 

Viola K.

Viola K.: Monilu - to bylo naše naprosto nejoblíbenější nosítko...  Všechny 3 kousky s námi zažily spoustu dobrodružství a procestovaly pořádný kus světa, až je mi líto, že už není koho nosit, pořád je střežím ve skříni. 

 

Jana-Prášková

Jana: Naše kompletní MoniLu historie  První jsme pořídili MoniLu Maxi, když bylo prvnímu synovi 1,5 roku. Pak záhy následovalo Onbuhimo, když jsme zjistili, že nás bude brzy víc. Hned po narození druhého syna jsme pořídili tehdy horkou novinku UNI. A naposled jsme si ještě pro velkého nechali ušít Maxi Plus, aby pořád nebral tomu malému jeho UNI. Se všemi nosítky jsme byli maximálně spokojeni, vždy byly ušity tak, jak jsme chtěli a v daném termínu. Dva pronošené roky s MoniLu jsou za námi a minimálně další dva před námi. Děkujeme!

 

Veronika-Rehurkova-300x225

Veronika: Zatím 2 roky výletů. Žádná překážka nebyla díky nosítku od Vás nemožná. Ať na rozhlednu, prohlídku hradu, do jeskyní nebo jízdu lanovkou… Vše jsme zvládli „levou zadní“… Nejdřív v miniverzi, potom v meziverzi… A co oceňuji nejvíc? Že i pro moji postavu 153cm a 50kg byla slim verze naprosto ideální a přitom byla pohodlná i manželovi, který je o hlavu vyšší.

 

Vero-Nika-150x150

VeroNika: Monilu už mě několikrát zachránilo, doslova naposledy to bylo teď na podzim. Nečekaně jsem musela zaskakovat na hradě a i s mým tříletým synem jsme to zvládli hlavně díky Monilu. Mohla jsem se věnovat skupince návštěvníků a zároveň věděla, že si u mě spokojeně syn dřimká.

 

Sandra-Zvrškovcová-Hůrková-150x150

Sandra: Monilu Uni..Dlouho jsem se rozhodovala, jaké nosítko zvolit a MoniLu byla nejlepší volba..malej, 1 rok a 10,5kg je v něm max spokojenej a já jsem taky..I přes moje problémy se zády při nošení nic necítím.

 

eva-nemeckova-150x150

Eva: Začali jsme s MoniLu mini, pokračovali s mezi a skončili u uni  Je to pro mě naprostý TOP mezi nosítky.

 

Dominika-Králíková-150x150

Dominika: Bez nosítka MoniLu už si to nedokážu představit, je to super pomocník nejen při výletech, ale také v domácnosti, když je potřeba uvařit, uklidit…nebo když prostě chcete mít to své štěstí co nejblíže u sebe.

 

lucie-klouparová-150x150

Lucie: Vyzkoušela jsem snad všechny nosítka na světě  Dobře, ne všechny, ale tak 5 jo … MoniLu má naprosto nejpohodlnější bederák – akorát pevný, ale ne tvrdý, takže netlačí. U UNI mi vyhovuje naprostá jednoduchost nastavení – žádné zdlouhavé nastavování na tkaničky apod. – nosítko si pravidelně střídáme s přítelem a je to otázka minuty. No a pak samozřejmě to, že je měkoučké díky tomu, že je ze šátku a má super upínání kapucky. Jsem velká fanynka.

 

Klara-Horna-Cerna-150x150

Klára: Máme uni šité na starší dceru,  která se nosila do 3 let a teď malá 2měsíční sestřička pokračuje, je super na velké i na malé…vyměnili jsme jich dost, ale MoniLu u nás jediné zůstalo a vyhovuje.

 

Barbora-Paterova-150x150

Barbora: Děkujeme za naše MoniLu Uni! Je největším pomocníkem při pořádných výšlapech i pohodových výletech, pohodlné, příjemné a krásné.

 

hana-matušincová-150x150

Hana: MoniLu je každodenní veliký pomocník, bez něj se nikam nehneme. Doma, venku, u lékaře i na výletě, všude s námi.

 

Kristyna-Novakova-150x150

Kristina: Ráda se přidám i se synkem, sice starší fotka, ale spokojenost nás obou je na fotce vidět. Ohromný pomocník na chvíle, kdy jsem potřebovala mít volné ruce nebo i jenom na procházky se psem

 

Míša-Zemanová-150x150

Míša Z.: Náš super pomocník. Pohodlné, propracované, no proste TOP:) díky

 

Míša-svobodová-150x150

Míša S.: Úžasné měkké a pohodlné nosítko. Jsem spokojená a můj synek viditelně také.

 

Sandra-Bardonova-150x150

Sandra B.: Naše první Monilu bylo Maxi na první dceru a byla to láska na první pokus. Hned,jak jsme se dozvěděli, že čekáme druhé mimčo, věděla jsem, že pokud budu pořizovat nosítko, bude to Monilu. A taky že jo – tentokrát UNI.

 

Veronika-Autericka-150x150

Veronika: Pár nosítek jsem vyzkoušela a Monilu mi bylo nejpohodlnější i na dlouhé tůry. A hodně oceňujeme, že se lehce přenastaví, když chce/potřebuje nést tatínek. Což může být za jednu tůru po kopcích i několikrát.

 

lucie-janovská-150x150

Lucie: Verze Uni. Nosítko je měkoučké. Oceňuji širší ramenní popruhy a také nastavitelnost dle potřeb mých i miminka.

 

Zuza-Stifterova-150x150

Zuzana S.: Měkoučké, poddajné, příjemné.. vše co od nosítka očekáváme!

 

Markéta-Marki-300x225

Markéta M.: Je to největší pomocník nejen na cestách.. prvního 1,5 roku spala dcerka především v nosítku..doma i venku. Při nemoci opět největší pomocník. Nedám na MoniLu dopustit a doporučuji, kde můžu.

 
vladi-vodi-150x150

Vladi V.: MoniLu musím pochválit za velmi příjemný bederák, který mi nevadil ani na těhotenském břiše…na fotce jsem v sedmém měsíci.

 

Lenka-Portychová-150x150

Lenka P.: Já miluju to pohodlí. I ve dvou letech dceru bez problémů nosím pod bundou i na bundě, navíc s batohem a přesto pohodlně.

 

Lucie-Rosenbergova-150x150

Lucie R.: MoniLu uni, vždy, všude, za každého počasí, na akce, výlety, doma na vaření,při horečce, růstu zubů…prostě nejlepší nosítko ever.

 

Kristina-Trousilová-150x150

Kristina T.: Nám se na MoniLu nejvíce líbí, jak je pohodlné a jak dobře jde nastavit. Nosíme v UNI už druhé dítě a měnit nehodláme!

 

Michaela-Skálová-150x150

Michaela S.: Máme uni start a je báječné, malá v něm krásně spinká, takže díky němu je i jízda na výlet vlakem naprosto bez problémů. Doporučuji každému.

 

Alča-Křenová-150x150

Alča K.: MoniLu Mini nám více než rok pomáhalo cestovat, uspávat, ulevovat při bolestech zoubků.. Nejlepší a nejpohodlnější nosítko!

 

foto-fanclub-na-web
foto-fanclub-na-web1
 
foto-fanclub-na-web2
 
foto-fanclub-na-web3
 
foto-fanclub-na-web4
English Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.