Zákaznická podpora:+420 732 769 291info@monilu.cz

Péče o nosítko

Péče o nosítko

Samotné nosítko je možno prát na 30 stupňů, doporučujeme prát v ruce. Nosítko nebělte, nedávejte do sušičky. Při péči o nosítko je třeba respektovat specifika daného šátku, druh pracího prášku a podobně. Nosítko se nežehlí. Možné je žehlit pouze zádovou opěrku, pokud by se muchlala (například u lněných šátků).

Šátek v nosítku může být náchylný na vytahování nitek a jejich přetržení, stejně jako šátek nosící, dávejte prosím pozor na šperky, zipy a podobně. Na poškození šátku vlivem nošení se záruka nevztahuje.

První nošení

Nosítko vám může připadat na začátku tužší, zvláště bederní pás a ramenní popruhy, ale to je úplně normální. Nošením změkne jak šátek, tak použité materiály (molitany atd.) a nosítko se vám krásně přizpůsobí. Důležité je i správné nastavení všech popruhů, zkoušejte, utahujte, povolujte, až najdete to nejlepší nastavení pro vás a vašeho prcka. 

Záruka

Jakmile vám nosítko přijde, zkontrolujte si ho. Pokud by se vám cokoli nezdálo, neváhejte se nám ozvat. Na nosítko se vztahuje záruka 2 roky dle Občanského zákoníku.

Zabalení nosítka

Dorazilo vám naše nosítko, poprvé jste vyzkoušeli a teď přemýšlíte, jak ho hezky a pěkně zabalit? Návod najdete níže.

zabaleni_1
zabaleni_2
zabaleni_3
English Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.