Zákaznická podpora:+420 732 769 291info@monilu.cz

Péče o nosítko

Péče o nosítko

Samotné nosítko je možno prát na 30 stupňů, doporučujeme prát v ruce. Nosítko nebělte, nedávejte do sušičky. Při péči o nosítko je třeba respektovat specifika daného šátku, druh pracího prášku a podobně. Nosítko se nežehlí. Možné je žehlit pouze zádovou opěrku, pokud by se muchlala (například u lněných šátků). Obecně platí, že čím méně budete nosítko prát, tím lépe.

Šátek v nosítku může být náchylný na vytahování nitek a jejich přetržení, stejně jako šátek nosící, dávejte prosím pozor na šperky, zipy a podobně. Na poškození šátku vlivem nošení se záruka nevztahuje.

První nošení

Nosítko vám může připadat na začátku tužší, zvláště bederní pás a ramenní popruhy, ale to je úplně normální. Nošením změkne jak šátek, tak použité materiály (molitany atd.) a nosítko se vám krásně přizpůsobí. Důležité je i správné nastavení všech popruhů, zkoušejte, utahujte, povolujte, až najdete to nejlepší nastavení pro vás a vašeho prcka. Nosítko se nemusí před prvním nošením prát.

Záruka

Jakmile vám nosítko přijde, zkontrolujte si ho. Pokud by se vám cokoli nezdálo, neváhejte se nám ozvat. Na nosítko se vztahuje záruka 2 roky dle Občanského zákoníku.

Zabalení nosítka

Dorazilo vám naše nosítko, poprvé jste vyzkoušeli a teď přemýšlíte, jak ho hezky a pěkně zabalit? Návod najdete níže.

zabaleni_1
zabaleni_2
zabaleni_3
English Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.