Slevy!

Využijte šanci! Více info v blogu.

Zjistit více

Naši zákazníci

Jak se opravdu nosí v nosítku MoniLu? Co o něm říkají naši zákazníci, co na něm nejvíce oceňují a při jakých příležitostech jej využívají nejvíce? Nechte se inspirovat. 

Další hodnocení a krásné fotky našich malých i velkých zákazníků naleznete na našich facebookových stránkách či instagramu.

 

 

Jana-Prášková

Jana: Naše kompletní MoniLu historie  První jsme pořídili MoniLu Maxi, když bylo prvnímu synovi 1,5 roku. Pak záhy následovalo Onbuhimo, když jsme zjistili, že nás bude brzy víc. Hned po narození druhého syna jsme pořídili tehdy horkou novinku UNI. A naposled jsme si ještě pro velkého nechali ušít Maxi Plus, aby pořád nebral tomu malému jeho UNI. Se všemi nosítky jsme byli maximálně spokojeni, vždy byly ušity tak, jak jsme chtěli a v daném termínu. Dva pronošené roky s MoniLu jsou za námi a minimálně další dva před námi. Děkujeme!

 

Veronika-Rehurkova-300x225

Veronika: Zatím 2 roky výletů. Žádná překážka nebyla díky nosítku od Vás nemožná. Ať na rozhlednu, prohlídku hradu, do jeskyní nebo jízdu lanovkou… Vše jsme zvládli „levou zadní“… Nejdřív v miniverzi, potom v meziverzi… A co oceňuji nejvíc? Že i pro moji postavu 153cm a 50kg byla slim verze naprosto ideální a přitom byla pohodlná i manželovi, který je o hlavu vyšší.

 

Vero-Nika-150x150

VeroNika: Monilu už mě několikrát zachránilo, doslova naposledy to bylo teď na podzim. Nečekaně jsem musela zaskakovat na hradě a i s mým tříletým synem jsme to zvládli hlavně díky Monilu. Mohla jsem se věnovat skupince návštěvníků a zároveň věděla, že si u mě spokojeně syn dřimká.

 

Sandra-Zvrškovcová-Hůrková-150x150

Sandra: Monilu Uni..Dlouho jsem se rozhodovala, jaké nosítko zvolit a MoniLu byla nejlepší volba..malej, 1 rok a 10,5kg je v něm max spokojenej a já jsem taky..I přes moje problémy se zády při nošení nic necítím.

 

eva-nemeckova-150x150

Eva: Začali jsme s MoniLu mini, pokračovali s mezi a skončili u uni  Je to pro mě naprostý TOP mezi nosítky.

 

Dominika-Králíková-150x150

Dominika: Bez nosítka MoniLu už si to nedokážu představit, je to super pomocník nejen při výletech, ale také v domácnosti, když je potřeba uvařit, uklidit…nebo když prostě chcete mít to své štěstí co nejblíže u sebe.

 

lucie-klouparová-150x150

Lucie: Vyzkoušela jsem snad všechny nosítka na světě  Dobře, ne všechny, ale tak 5 jo … MoniLu má naprosto nejpohodlnější bederák – akorát pevný, ale ne tvrdý, takže netlačí. U UNI mi vyhovuje naprostá jednoduchost nastavení – žádné zdlouhavé nastavování na tkaničky apod. – nosítko si pravidelně střídáme s přítelem a je to otázka minuty. No a pak samozřejmě to, že je měkoučké díky tomu, že je ze šátku a má super upínání kapucky. Jsem velká fanynka.

 

Klara-Horna-Cerna-150x150

Klára: Máme uni šité na starší dceru,  která se nosila do 3 let a teď malá 2měsíční sestřička pokračuje, je super na velké i na malé…vyměnili jsme jich dost, ale MoniLu u nás jediné zůstalo a vyhovuje.

 

Barbora-Paterova-150x150

Barbora: Děkujeme za naše MoniLu Uni! Je největším pomocníkem při pořádných výšlapech i pohodových výletech, pohodlné, příjemné a krásné.

 

hana-matušincová-150x150

Hana: MoniLu je každodenní veliký pomocník, bez něj se nikam nehneme. Doma, venku, u lékaře i na výletě, všude s námi.

 

Kristyna-Novakova-150x150

Kristina: Ráda se přidám i se synkem, sice starší fotka, ale spokojenost nás obou je na fotce vidět. Ohromný pomocník na chvíle, kdy jsem potřebovala mít volné ruce nebo i jenom na procházky se psem

 

Míša-Zemanová-150x150

Míša Z.: Náš super pomocník. Pohodlné, propracované, no proste TOP:) díky

 

Míša-svobodová-150x150

Míša S.: Úžasné měkké a pohodlné nosítko. Jsem spokojená a můj synek viditelně také.

 

Sandra-Bardonova-150x150

Sandra B.: Naše první Monilu bylo Maxi na první dceru a byla to láska na první pokus. Hned,jak jsme se dozvěděli, že čekáme druhé mimčo, věděla jsem, že pokud budu pořizovat nosítko, bude to Monilu. A taky že jo – tentokrát UNI.

 

Veronika-Autericka-150x150

Veronika: Pár nosítek jsem vyzkoušela a Monilu mi bylo nejpohodlnější i na dlouhé tůry. A hodně oceňujeme, že se lehce přenastaví, když chce/potřebuje nést tatínek. Což může být za jednu tůru po kopcích i několikrát.

 

lucie-janovská-150x150

Lucie: Verze Uni. Nosítko je měkoučké. Oceňuji širší ramenní popruhy a také nastavitelnost dle potřeb mých i miminka.

 

Zuza-Stifterova-150x150

Zuzana S.: Měkoučké, poddajné, příjemné.. vše co od nosítka očekáváme!

 

Markéta-Marki-300x225

Markéta M.: Je to největší pomocník nejen na cestách.. prvního 1,5 roku spala dcerka především v nosítku..doma i venku. Při nemoci opět největší pomocník. Nedám na MoniLu dopustit a doporučuji, kde můžu.

 
vladi-vodi-150x150

Vladi V.: MoniLu musím pochválit za velmi příjemný bederák, který mi nevadil ani na těhotenském břiše…na fotce jsem v sedmém měsíci.

 

Lenka-Portychová-150x150

Lenka P.: Já miluju to pohodlí. I ve dvou letech dceru bez problémů nosím pod bundou i na bundě, navíc s batohem a přesto pohodlně.

 

Lucie-Rosenbergova-150x150

Lucie R.: MoniLu uni, vždy, všude, za každého počasí, na akce, výlety, doma na vaření,při horečce, růstu zubů…prostě nejlepší nosítko ever.

 

Kristina-Trousilová-150x150

Kristina T.: Nám se na MoniLu nejvíce líbí, jak je pohodlné a jak dobře jde nastavit. Nosíme v UNI už druhé dítě a měnit nehodláme!

 

Michaela-Skálová-150x150

Michaela S.: Máme uni start a je báječné, malá v něm krásně spinká, takže díky němu je i jízda na výlet vlakem naprosto bez problémů. Doporučuji každému.

 

Alča-Křenová-150x150

Alča K.: MoniLu Mini nám více než rok pomáhalo cestovat, uspávat, ulevovat při bolestech zoubků.. Nejlepší a nejpohodlnější nosítko!

 

foto-fanclub-na-web
foto-fanclub-na-web1
 
foto-fanclub-na-web2
 
foto-fanclub-na-web3
 
foto-fanclub-na-web4
English Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.