Slevy!

Využijte šanci! Více info v blogu.

Zjistit více
Zákaznická podpora:+420 732 769 291info@monilu.cz

Mezinárodní týden nošení dětí 2018

 
mtnd-logo-2018

Mezinárodní týden nošení dětí brzy vypukne také v České republice, termín konání je stanoven na 1.-7.10.2018. Celý svět si tak připomene skvělé účinky toho, co by nám mělo být přirozené, ale v posledních staletích se začalo vytrácet. Nošení dětí na těle je skvělý způsob, jak o děti pečovat, překonávat trápení, ale i hranice, které by jindy pouze s rozměrným kočárkem zůstaly zavřeny. Je úžasné, že se nošení stává součástí moderního stylu života.

Mezinárodní týden nošení dětí je každoroční informační kampaň, která se koná od roku 2008 a klade za cíl propagovat nošení jako všeobecně uznávanou praxi s přínosem jak pro dítě, tak pro rodiče.

A protože se tento významný týden nezadržitelně blíží,  v Čechách se bude konat mnoho zajímavých akcí a setkání, na kterých samozřejmě nemůžeme chybět! Potkat nás můžete 5. října na „Osahávárně šátků a nosítek“ v Brně, které pořádá skvělé rodinné centrum Matáta  a tentýž den i v Českých Budějovicích na akci Pochod se srdcem na srdci 2018. O týden později, 14.10. se s námi můžete potkat na Nosícím miniveletrhu v Praze.

Na všechny akce můžete přijít vyzkoušet jednu z našich největších novinek tohoto roku, novorozenecké nosítko MoniLu UNI Start, ale samozřejmě také nejoblíbenější nosítko z naší řady, MoniLu UNI. Těšit se můžete i na slevové akce či giveaway. Rozhodně tedy nepřestávejte sledovat naše facebookové stránky, kde vám dáme o všem včas vědět.

A protože Mezinárodní týden nošení dětí je pro nás takové velice významné výročí, chtěli jsme vám všem poděkovat za přízeň a pevně doufáme, že budou naše nosítka sloužit k naprosté spokojeností vaší i malých nošenců!

English Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení