Slevy!

Využijte šanci! Více info v blogu.

Zjistit více
Zákaznická podpora:+420 732 769 291info@monilu.cz

Když nosí táta...

Že nošení dětí nebývá již výsadou žen, pozorujeme za poslední roky s nadšením. Stále více mužů, tatínků, se aktivně zapojuje do správného výběru nosící pomůcky pro své ratolesti a stále častěji se setkáváme s tím, že vybírají nosítko, ve kterém budou nosit své potomky, právě pro sebe.

Ve spojitosti s nadcházejícím Dnem otců, jsme si pro vás s rodinným centrem MaTáTa připravili týden věnovaný nosícím tatínkům. Po celý týden od 8.6. do 14.6. můžete uplatnit na veškeré naše nezlevněné produkty slevový kuponnosicitata“ ve výši 10% (platí pro UNI, UNI Start i šátky). Na FB stránkách „Den nosících tatínků“ je pro tatínky připravena od RC MaTáTa vázací výzva o zajímavé ceny a na FB stránkách MoniLu se můžete zapojit do soutěže o „nosítko pro tatínka“. Navíc celý tento týden bude věnovaný na našich sociálních sítích právě nosícím mužům (tatínkům, dědečkům, strýcům,…) tak, abychom i tatínkům, kteří mají stále z nošení „respekt“ ukázali, že nošení dětí je prostě skvělá věc.

O RC MaTáTa

Rodinné centrum Matáta (RC MaTáTa Řečkovice) je centrem nosících rodičů v Brně. Probíhají zde skvělé kurzy pro maminky s dětmi, mají snad největší arzenál šátků a nosítek pro půjčování, každé začínající mamince/tatínkovi s ochotou a nadšením poradí a nasměrují v začátcích nošení. Každým rokem zde k oslavám Dni otců probíhá báječná akce (nejen) pro nosící tatínky, které se vždy rádi účastníme.❤️ 

Tento rok je kvůli současné situaci akce zrušena, MaTáTa však nelení a připravila pro všechny nosící tatínky alespoň online akci, a celý červen je tak ve znamení "měsíce nosících tatínků". A v týdnu od 8.-14.6.2020 se k „měsíci nosících tatínků“ připojuje i MoniLu.

Váš tým MoniLu

English Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení